JAK DOJECHAĆ

zobacz mapę

NEWSLETTER

Aby otrzymywać najnowsze informacje o nowo dodanych produktach, promocjach na wybrane produkty i aktualnościach w serwisie zapisz się do naszego newslettera!

FIRMA

Firma KORNIX jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w Polsce w zakresie sprzedaży sklejek, płyt, akcesoriów do mebli oraz artykułów tapicerskich. Już od ponad 17 lat stale umacniamy swoją pozycję na rynku zapewniając Państwu szeroki wybór i wysoką jakość produktów, korzystne ceny oraz fachową obsługę i doradztwo.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom coraz większej grupy naszych Klientów, prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną artykułów  w sektorze meblarstwa. Dzięki temu, że posiadamy najnowsze maszyny do formatowania (piły panelowe) i oklejania płyt, zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług.


Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że do tej pory otworzyliśmy trzy oddziały
w północnej części kraju (Wejherowo, Skarszewy, Lubawa), które zapewniają zaopatrzenie firm w całej Polsce oraz zagranicy. Naszym Klientom możemy zaoferować szeroki wybór asortymentu oraz krótkie terminy realizacji. Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi dostawcami,  co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

            gazela biznesu