JAK DOJECHAĆ

zobacz mapę

NEWSLETTER

Aby otrzymywać najnowsze informacje o nowo dodanych produktach, promocjach na wybrane produkty i aktualnościach w serwisie zapisz się do naszego newslettera!

Praca

Firma Kornix jest wiodącą hurtownią sprzedającą sklejki, płyty budowlane i meblowe, akcesoria meblowe, tkaniny obiciowe i artykuły tapicerskie.Prowadzimy sprzedaż na teranie całej Polski. Zatrudniamy 150 pracowników w trzech oddziałach.

Sukces rynkowy osiągnęliśmy dzięki doskonale wykwaflifikowanej kadrze handlowców oraz przedstawicieli handlowych. Prowadzimy całoroczny nabór. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj wysyłając CV wraz z listem motywacyjnym na następujący adres mailowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

 

Firma Kornix zatrudni Operatora okleiniarki.

Praca polega na oklejaniu krawędzi pociętych płyt meblowych na profesjonalnej maszynie.

Gwarantujemy:

- umowę o pracę

- pracę w zgranym, młodym zespole

- miłą atmosferę

- przeszkolenie z obsługi okleiniarki

Wymagamy:

odpowiedzialności, punktualności, zorganizowania i chęci do pracy.

Więcej szczegółów pod nr telefonu: 728 479 358

CV prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

   gazela biznesu