JAK DOJECHAĆ

zobacz mapę

NEWSLETTER

Aby otrzymywać najnowsze informacje o nowo dodanych produktach, promocjach na wybrane produkty i aktualnościach w serwisie zapisz się do naszego newslettera!

Sklejka suchotrwała


I Klasa Jakości

Jednolite, jasne i wolne od przebarwień powierzchnie, sporadycznie pojawić się mogą drobne sęki i delikatne, ciemniejsze miejsca. Sklejka zalecana w produkcji elementów widocznych mebli. Doskonała w przypadku powierzchni lakierowanych, nie zawiera jakichkolwiek wypełnień i szpachlowań.

 

II Klasa Jakości

Jednolite i wolne od przebarwień powierzchnie, dopuszcza się występowanie w niewielkich ilościach pełnych sęków. Uszkodzenia powierzchni zastąpione zostały owalnymi lub okrągłymi, naturalnymi wypełnieniami. Odpowiedni materiał do zastosowania w produkcji mebli i mniejszych elementów lakierowanych.

 

III Klasa Jakości

Jednolite, zbliżone wizualnie do klasy II powierzchnie. Dopuszcza się występowanie pełnych sęków i drobnych pęknięć obłogów. Uszkodzenia powierzchni zastąpione zostały owalnymi lub okrągłymi, naturalnymi wypełnieniami. Wypełnienia mogą odbiegać kolorystycznie od powierzchni. Sklejka używana w produkcji elementów konstrukcyjnych mebli, jak również w niektórych zastosowaniach budowlanych.

 

IV Klasa Jakości

Jednolite, szlifowane lub nie szlifowane powierzchnie. Dopuszcza się występowanie otwartych sęków i defektów. Zalecana w produkcji konstrukcji mebli tapicerowanych, budownictwie, przemyśle transportowym i opakowaniowym. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wytrzymałość materiału jest walorem ważniejszym niż jego wygląd.

 

 

Sklejka wodoodporna

Sklejki liściaste:

 

  • brzozowe
  • olchowe
  • bukowe

 

Produkowane są z użyciem specjalistycznego kleju odpornego na wilgoć. Występują w kilku klasach jakości wykończenia powierzchni. Sklejki tego typu znajdują swoje zastosowanie zarówno w przemyśle meblarskim, budowlanym, transportowym, jak i okrętowym.

 


Sklejka antypoślizgowa

Sklejki foliowane obustronnie filmem fenolowym, z jednostronnym odciskiem siatki, zapobiegającym poślizgom , przy zachowaniu pełnej gamy właściwości gwarantujących wytrzymałość w zmiennych warunkach użytkowania. Sklejka ta doskonale sprawdza się w przemyśle transportowym, opakowaniowym i budowlanym. 

 

 

 

   gazela biznesu